Volná pracovní místa: pracovník v sociálních službách

Návštěvy od 1.7.2020

Od 1.7.2020 i nadále platí pro návštěvy i zaměstnance v sociálních službách povinnost nosit roušku! Prosíme důsledně respektujte toto nařízení. Děkujeme.

Poděkování za výsadbu zahrady

Děkujeme všem dárcům, kteří nám donesli rostliny, stromy a keře k vysázení nové zahrady pro naše klienty. Rovněž zaslouží poděkování všichni ti, kteří se na tvorbě prostředí včetně osázení jakkoliv podíleli. Děkujeme také zahradní a krajinářské architektce Ing. Zdeňce Čeleďové za její cenné rady i pomoc s osázením zahrady.

Pravidla pro návštěvy od 8.6.2020

Poděkování

Poděkování

Informace o možnosti návštěv od pondělí 25.5.2020

V příloze najdete závazný metodický pokyn, který upravuje návštěvy v DS Lukov od pondělí 25.5.2020.

Možnost videorozhovoru s klienty přes aplikaci WHATS UP

Dobrou zprávou pro naše klienty a jejich příbuzné je nově možnost videorozhovoru přes aplikaci Whats Up (v současné době mají tuto možnost pouze klienti z 1. a 3.oddělení. Klienti 2.oddělení budou mít tuto možnost v následujících dnech) - VÍCE VIZ.POKYNY V PŘÍLOZE.

Děkujeme!

Děkujeme Vám všem, kteří jste vyjádřili a vyjadřujete našim zaměstnancům podporu, rovněž děkujeme i Vám, kteří myslíte na naše seniory a věnujete jim např. drobné dárky (např. hry, křížovky, časopisy...) nebo píšete dopisy a pohlednice v rámci projektu "Úsměv do schránky" (www.usmevdoschranky.cz). 

Poděkování firmě Vest spol s.r.o.

Děkujeme firmě Vest za děkovná slova i věnování daru pro zaměstnance a to trvanlivého slaného pečiva. Za všechny zaměstnance moc děkujeme. 

Aktuální informace ke dni 21.4.2020

Syndikovat obsah

Jdi na začátek