Zákaz návštěv s okamžitou platností

Vzhledem k současné situaci a strmému nárustu potvrzených pozitivních případů koronaviru zavádím v domově tato opatření:

Volná pracovní místa: pracovník v sociálních službách

Slavnostní otevření zahrady

Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření naší nové zahrady, které se uskuteční za doprovodu cimbálové muziky ve středu 26.srpna 2020 od 13.30 hod.

Hledáme spolupracovníky na úklid

Domov hledá pracovníky na dohodu na úsek úklidu, s nástupem od září 2020. Jedná se o výpomoc v pracovních dnech v dopoledních hodinách. Pro bližší informace volejte pí.Kostřicovou (tel. 734 171 941, případně pí.Bartošovou tel. 734 265 169).

Návštěvy od 1.7.2020

Od 1.7.2020 i nadále platí pro návštěvy i zaměstnance v sociálních službách povinnost nosit roušku! Prosíme důsledně respektujte toto nařízení. Děkujeme.

Poděkování za výsadbu zahrady

Děkujeme všem dárcům, kteří nám donesli rostliny, stromy a keře k vysázení nové zahrady pro naše klienty. Rovněž zaslouží poděkování všichni ti, kteří se na tvorbě prostředí včetně osázení jakkoliv podíleli. Děkujeme také zahradní a krajinářské architektce Ing. Zdeňce Čeleďové za její cenné rady i pomoc s osázením zahrady.

Pravidla pro návštěvy od 8.6.2020

Poděkování

Poděkování

Informace o možnosti návštěv od pondělí 25.5.2020

V příloze najdete závazný metodický pokyn, který upravuje návštěvy v DS Lukov od pondělí 25.5.2020.

Možnost videorozhovoru s klienty přes aplikaci WHATS UP

Dobrou zprávou pro naše klienty a jejich příbuzné je nově možnost videorozhovoru přes aplikaci Whats Up (v současné době mají tuto možnost pouze klienti z 1. a 3.oddělení. Klienti 2.oddělení budou mít tuto možnost v následujících dnech) - VÍCE VIZ.POKYNY V PŘÍLOZE.

Syndikovat obsah

Jdi na začátek